همه نهادهای بحرینی نظامی می شوند

الشایب در ادامه گفت : این اقدام رژیم آل خلیفه در راستای نظامی کردن همه وزارت خانه ها و موسسات دولتی از جمله وزارت خانه های کشور و آموزش و پرورش است.

الشایب با اشاره به شهادت  أحمد جابر القطان نوجوان بحرینی درحمله نیروهای بحرینی در روز گذشته، خاطرنشان کرد: مردم بحرین برای رسیدن به حقوق خود ، از ادامه راه منصرف نخواهد شد و شهادت، هراسی در دل مردم ایجاد نخواهد کرد.

وی با اشاره به راه پیمایی گسترده امروز مردم بحرین در منطقه النویدرات، گفت : نیروهای آل خلیفه با حمایت نیروهای سعودی به شلیک گازهای اشک آور و تیراندازی به سوی تظاهرکنندگان اقدام کردند.

سخنگوی ائتلاف انقلابیون 14 فوریه بحرین با تاکید بر اینکه تداوم فعالیت های مردمی، رژیم آل خلیفه را در تنگا قرار خواهد داد، و در نهایت این رژیم به درخواست های مردم تن خواهد داد؛ بر لزوم محاکمه عوامل جنایت علیه مردم بحرین از جمله اعضای خاندان حاکم و اجرای عدالت درحق آنان ، تاکید کرد.

/ 1 نظر / 17 بازدید
گلپایگانی

باسلام به شما همسنگر و همفكر گرامي وبلاگ خيلي خوبي داشتي اميدوارم تا ظهور آقا امام زمان خداوند از ولي مان امام خامنه اي حفاظت كند... خوشحال ميشم به وبلاگ منم سر بزني آدرسش اينهwww.khameneigolpa.blogfa.comحتما نظر هم يادت نره خوشحال ميشم وبلاگ منا با اسم (حاميان امام خامنه اي در گلپايگان ) لينك كني اگه لينك كردي به منم خبر بده تا شما دوست عزيز رو من لينك كنم. (الهم احفظ قائدنا امام خامنه اي)