ورود انقلاب بحرین به مرحله دفاع مقدس

ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه تاکید کرد: مردم انقلابی اطراف میدان شهدا صحنه هایی از شجاعت و پایمردی خلق کرده و رژیم فاسد را مجبور به آماده باش کامل کردند، بصورتیکه رژیم مجبور شد نیروهای جدیدی از خارج وارد کشور کند.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است: اقدامات جوانان انقلابی موجب شد رژیم در صحنه احساس ضعف و شکست کند؛ و برای جبران این شکست همه مرزها را کنار گذاشته و مردم آزاده را به شدت مورد حمله قرار دهد.

بی حرمتی به زنان بازداشت شده بحرینی

ائتلاف جوانان انقلاب بحرین خاطرنشان کرد: نیروهای رژیم آل خلیفه همه اصول دینی و اخلاقی را کنار گذاشته و حتی زنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند، امری که بیانگر آن است، که رژیم آل خلیفه همه برگه های خود را از دست داده و به پایان راه رسیده است.

این ائتلاف با اشاره به سوزاندن منازل مسکونی در منطقه سنابس، تاکید کرد که نیروهای آل خلیفه در این جنایت از خروج شهروندان از منازلی که در حال سوختن بود، جلوگیری کردند.

 

صبر مردم به پایان رسید

ائتلاف جوانان انقلاب بحرین خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ما از آغاز انقلاب در 14 فوریه تا امروز به شدت خویشتنداری کرد، و با وجود همه خشونتها و اقدامات تروریستی رژیم، راه های مسالمت آمیز را بعنوان تنها گزینه خود در پیش گرفت.

ائتلاف جوانان انقلاب بحرین از همه جوانان غیور این کشور دعوت کرد برای مقابله با دستانی که زنان و دختران این کشور را مورد تعدی قرار داد، به صحنه بیایند و به مقابله با آنها بپردازند؛ و در اخراج اشغالگران از مناطق خود سستی نکنند.

در پایان این بیانیه خطاب به جوانان بحرینی تاکید شده است: همه گزینه های ممکن برای بازدارندگی و دفاع مقدس را فعال، و چنگال جنایتکاران را قطع کنید.

/ 0 نظر / 12 بازدید