درخواست انقلابیون بحرین ازشبکه‌های ماهواره‌ای

این ائتلاف خاطرنشان کرد: انقلاب 14 فوریه بحرین، امتداد انقلابهای بهار عربی و از انقلابهای تونس و مصر الهام گرفته است؛ پس از رویگردان شدن رژیم آل خلیفه از همه معاهده ها و پیمانهایی که قبلا با مخالفان امضا کرده، و فرمانروایی در کشور با حاکمیت کاملا پادشاهی، مردم بحرین با این رژیم به بن بست رسیدند.

ائتلاف انقلاب 14 فوریه بحرین تاکید کرد: حتی جمعیت های سیاسی مخالف در بحرین با آل خلیفه به بن بست رسیدند؛ کسانی که خواستار اصلاحات سیاسی سطحی از داخل حکومت آل خلیفه و باقی ماندن این رژیم هستند، از سوی اکثریت مردم مورد تنفر هستند.

این ائتلاف بار دیگر در بیانیه خود از شبکه های ماهواره ای خواست، در خبرها و برنامه خود به طرح اصلاحات سیاسی نپردازند، چراکه انقلاب 14 فوریه بحرین با روشی جدید برای مقابله با همه توطئه های سیاسی و به اصطلاح اصلاح طلبانه بپا خاست. که هدف از  آن سرنگونی رژیم حاکم، و ایجاد نظام حاکم سیاسی جدید طبق خواست ملت است.

ائتلاف یاران انقلاب 14 فوریه بحرین همچنین از شبکه های ماهواره ای دعوت کرد، به افشای جنایات آل خلیفه و موارد نقض حقوق بشر و جنایات ضد بشریت و نسل کشی ها در بحرین بپردازند.

/ 0 نظر / 34 بازدید