خیابانهای منامه در کنترل مردم بحرین + ویدیو

در همین راستا، منابع رسانه ای اعلام کردند، صبح امروز 15 خودرو گارد ملی آل سعود از طریق  پل ملک فهد وارد بحرین شدند.

رژیم آل خلیفه پس از شکست در مقابله با فراخوان محاصره منامه که منطقه اقتصادی و دیپلماتیک و گردشگری را احاطه کرده است، به موفقیت طرح محاصره اعتراف کرد. در همین راستا تلویزیون دولتی بحرین برای بایکوت خبر این فرخوان، پخش زنده خود را قطع کرده است.

به دلیل فلج شدن کامل حرکت خودروها در پل " شیخ عیسی " ، ترافیک تا فرودگاه بحرین امتداد یافت.

جوانان انقلابی در بحرین خاطرنشان کردند : رژیم آل خلیفه پس از ناتوانی در برابر محاصره مناطق اقتصادی ، دیپلماتیک و توریستی منامه ، رسما به موفقیت فراخوان محاصره منامه اعتراف کرد.

جوانان انقلابی در بحرین به شبکه العالم تاکید کردند : رژیم بحرین پس از ناتوانی محاصره مناطق اقتصادی ، دیپلماتیک و توریستی منامه ، رسما به موفقیت طرح " محاصره الکرمه " اعتراف کرد.

گزارشها حاکیست، علیرغم استقرار نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی ، خیابان "المعارض" در منامه پایتخت بحرین کاملا توسط خودروها محاصره شده است.

کاروان خودروهای مردمی در بحرین همچنان از مناطق مختلف بحرین در حرکت به سمت منامه هستند تا در طرح " محاصره کرامت " شرکت کنند، با این حال نیروهای رژیم آل خلیفه با بستن راه های ورودی تلاش می کنند تا از رسیدن مردم به راه های اصلی و مناطق مرکزی این شهر جلوگیری کنند.

بر اساس این گزارش، خیابان 14 فوریه در منامه در محاصره است، و رژیم تلاش می کند محاصره این خیابان را از طریق وادار کردن خودروها به تغییر مسیر خود بشکند.

منابع بحرینی همچنین از محاصره کامل منطقه اقتصادی منامه خبر دادند.

این منابع تاکید کردند، محاصره منامه پایتخت بحرین تا این لحظه با موفقیت اجرا شده و انتظار می رود در ساعت های آینده عبور و مرور در این استان دچار بحران شود.

منابع بحرینی به العالم تاکید کردند، با وجود مدت درنظر گرفته شده، محاصره منامه همچنان ادامه دارد، و عبور و مرور در خیابانهای اصلی و مرکزی این شهر مختل شده و ترافیک از خیابان القدم تا قلب پایتخت بحرین امتداد یافته است.

بر اساس این فراخوان، این حرکت اعتراض آمیز از ساعت هفت صبح امروز آغاز و تا سه ساعت ادامه می یابد.

هدف از این اعتراضها درخواست حل بحران بحرین، بازگشت افراد اخراج شده به کارهای خود، آزادی بازداشت شدگان، و اجرای اصلاحات سیاسی، اعلام شده است.

منامه

بدین ترتیب، "محاصره منامه" دو روز قبل از انتخابات میان دوره ای پارلمانی برگزار می شود.

این انتخابات که همه گروه های سیاسی مخالف آن را تحریم کرده اند، شنبه آینده بیست و چهارم سپتامبر برگزار می شود.

در مقابل هیأت نظارت بر اطلاع رسانی رژیم آل خلیفه، در واکنشی شدید به این فراخوان، آن را تشویق تظاهرکنندگان برای بستن راه های اصلی و اتوبانها در پایتخت دانست.

"شیخ عبدالعزیز مبارک آل خلیفه" مشاور رسانه ای دولت بحرین، دیروز تاکید کرد که این فراخوان موجب بسته شدن راه های اصلی منامه می شود، و یاد آور اقدامات مخالفان در اواخر فوریه و اوایل مارس گذشته است.

/ 0 نظر / 13 بازدید